Šī sviests – Āfrikas zelts ādas kopšanai

šī_sviests_mary_cohr_nutri_zenSausa āda nav nekas pārsteidzošs un daudzi ar to saskaras. Tomēr šajā laikā, kad sākusies apkures sezona, mūsu āda kļūst īpaši sausa. Nu jau plašu atzinību guvušais Šī sviests ir īsts brīnumlīdzeklis.

Kas ir Šī sviests?

Šī sviestu iegūst no Āfrikas Šī koka, precīzāk – riekstiem, kas aug šajā kokā. Šī sviests sniedz unikālas ārstnieciskās īpašības un padara to daudz pārāku par kakao sviestu un citiem augu sviestiem. Tradicionāli, Šī koka rieksti tiek vārīti ūdenī stundām ilgi, līdz augšā uzpeld šī sviests. To nosmeļ un atstāj atdzist. Šī sviests ir ciets istabas temperatūrā, bet tiklīdz saskaras ar cilvēka ķermeni, ātri pārvēršas šķidrā, krēmīgā konsistencē. Šī sviests var ievērojami atšķirties pēc kvalitātes, izskata un smaržas atkarībā no tā, kur tas tiek ražots.

Šī sviests sastopams trīs veidos:

– Neapstrādāts vai neattīrīts sviests, kas iegūts, izmantojot ūdeni. Tā krāsa variē no, piemēram, krējuma (līdzīgi kā saputotam sviestam ), līdz pelēcīgi dzeltenai. Tas ir oriģināls Šī sviesta veids.

– Rafinēts – tas ir jau nedaudz apstrādāts sviests. Tomēr daudz no tā dabiskajām sastāvdaļām joprojām ir neskartas.

– Augsti attīrīts vai pārstrādāts sviests – te tiek izmantoti šķīdinātāji, lai palielinātu produktivitāti. Sviesta krāsa ir tīri balta.

Kāda ir Šī sviesta smarža?

Šī sviestam ir dabiska smarža, kas vairumam cilvēku nav nepatīkama. Ja nerafinēts Šī sviests ir palicis gandrīz bez smaržas, iespējams, tas ir kļuvis vecs. Sviestam nevajadzētu smirdēt, neatkarīgi no tā, cik vecs tas ir. Ja tev nepatīk dabiskā smarža, tu vari iegādāties rafinētu sviestu.

Kā uzglabāt Šī sviestu?

Šī sviestu nav nepieciešams turēt ledusskapī. Tomēr, vairāk nekā divu vai trīs gadu laikā, Šī sviests sāk zaudēt savu efektivitāti. Noturot to vairāk kā divus gadus, mazināsies tā dabiskās īpašības un dziedinošās priekšrocības, tomēr tas joprojām būs lielisks mitrinātājs. Turi to vēsā (ne aukstā) vietā. Ja grasies to izmantot ātrākā periodā, tad nevajadzētu būt nekādām problēmām.

Kā var izmantot Šī sviestu?

Šī sviestu īpaši novērtēs tie, kuru ādai ne īpaši patīk ķermeņa losjoni vai sviesti, kuru sastāvā ir ķīmiskas vielas, un tie, kuriem ir ļoti sausa āda. Šī sviestu var lietot kā ikdienas līdzekli ādas mitrināšanai un barošanai, neaizmirstot arī par seju un lūpām.

Ko sniedz Šī sviests:

– Ikdienas ādas mitrinātājs (sejai un ķermenim)

– Palīdz ādas izsitumu gadījumos, tostarp pret autiņbiksīšu izsitumiem

– Palīdz ādai pēc sauļošanās, kad tā sāk lobīties

– Kā skūšanās krēms, lai samazinātu skuvekļa kairinājumu

– Mīkstina saplaisājušu ādu, īpaši papēžos

– Pretstriju profilaksei, grūtniecības laikā

– Ādas aizsardzībai pret sauli un vēju

– Samazina pinnes

– Palīdz atjaunot ādas elastību, ātri iesūcas, neatstājot taukainus atlikumus

– Atjauno mirdzumu matiem

Kā Šī sviests palīdz ādai?

Šī sviests baro ādu ar A , E un F vitamīniem. A un E vitamīni palīdz saglabāt ādu elastīgu un veselīgu. Tas ir īpaši noderīgs, saules bojātai ādai. Sviests arī palīdz pret priekšlaicīgu grumbu veidošanos. F vitamīns darbojas kā ādas aizsargs un atjaunotājs. Tas nomierina raupju, sausu vai sasprēgājušu ādu un palīdz to mīkstināt. Šī sviests mitrina un mīkstina arī sausus matus. Šī sviests sniedz zināmu aizsardzību no saules.

Mary Cohr īpaši rudens/ziemas sezonai iesaka barojošo produktu līniju, kuras sastāvā ir Šī sviests, Omega 3,6 un 9, kā arī 100% dabīgas esenču eļļas (lavanda, rozmarīns, salvija).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s