Rudens 2015 skaistuma trendi

Šajā sezonā iedvesma jāsmeļas vīstošās dabas krāsās: svina pelēkas debesis, aukstas jūras zilgme, purpursārtas lapas un rozā saulrieti. Nekas tik labi nepiestāv tumšai un piesātinātai krāsu paletei, kā šis laiks.

Intensa.Pro portāla redakcija sagatavoja saviem lasītājiem izvērstu šīs rudens akcentu apskatu.

Mati

Vienkāršība, ērtums un smalkums ir šīs sezonas devīze. Elegantas matu copes nomainīja apjomīgie matu mezgli, kas ir vienkāršs, oriģināls un vienlaikus ļoti romantisks ikdienas frizūru risinājums. Šī tēla uzdevums ir radīt garāmgājējos iespaidu, it kā jūsu matos ir spēlējies rudens vējš.Stilisti piedāvā atcerēties kādreiz populāru matu sakārtojumu „Malvīne”. Lai veidotu pasakainu tēlu, vajag vien sarullēt priekšējas sānu šķipsnas un sasiet tos aizmugurē.
Vēl viens aktuāls sveiciens no bērnības – „Palma”. Šī ekspress-frizūra apvieno sevī uzkasītus matus, augstu asti un brīvi krītošas matu šķipsnas.

maljvinka-intensapro

Astes šajā sezonā var būt dažādas, taču stilisti priekšroku dod zemajām astēm. Piemēram, matu gumija var fiksēt matus ne tikai uz pakauša, bet arī zem pleciem, saturot tikai matu galus.

chelka

2015. gada rudenī aktuāls būs taisns vai viļņains, nedaudz izretināts „ponijs”.

chelki-intensapro

Tuvākajā pusgadā var aizmirst par veidošanas līdzekļiem, kas apjomu piešķir pie saknēm. Apjoma neesamība – šīs sezonas raksturiezīme.

volume-intensapro

Rudens tendence koloristikā –mierīgi un dabiski toņi. Rudes galvenās krāsas – smilšu, kviešu, gaiši brūns, šokolādes. Savas pozīcijas nezaudē daudzlīmeņu krāsošana, tai skaitā pakāpeniskais sombre (viegls ombre variants). Ja vēlaties kaut ko krāšņāku – var paeksperimentēt ar spilgtajiem akcentiem, taču nekrāsojiet atsevišķas šķipsnas – šis variants pakāpeniski aiziet pagātnē. Šobrīd aizvien populārāka kļūst balayage (matu galiņu krāsošana ar praktiski nemanāmu pāreju) ar rozā vai lillā toņiem.

okrashivanie-intensapro

Nagi

Manikīra meistari piedāvā sagaidīt rudeni ērti un komfortabli, tāpēc aicina atteikties no pārspīlētā nagu garuma. Mākslīgu nagu pieaudzēšana un nagu ataudzēšanu var atstāt pagātnē. Tagad par aktuālāku tika pasludināta noapaļota nagu formu. Šo tendenci atbalstīja Donna Karan, Christian Dior, Derek Lam, Rebecca Mincoff un pārējie modes noteicēji, demonstrējot uz skatēm īsus, noapaļotus nagus.

Rudens krāsu „prognoze” sola piesātinātu krāsu mežonību. Tradicionālu sarkanu nagu laku un klasisku frenču nomainīja drosmīga un izaicinoša nagu māksla ar intensīviem toņiem. Lielākie modes nami demonstrē „dārgakmeņu” manikīru: smaragdu zaļajos, safīra zilajos un rubīna sarkanajos toņos. Izvēloties zilās krāsas nagu laku pievērsiet uzmanību tonim – priekšroku dodiet nevis violetā zemtonim, bet kliedzoši zilajam ar zaļu nokrāsu. Šai sezonai aktuāli arī dziļu, tumšu toņu nagu lakas: melnas, pelēkas, brūnas.

bluenailpolish-intensapro

Joprojām aktuāli ir miesas krāsas toņi. Turklāt Nude variē no baltā līdz piesātināti bēšīgam tonim. Neitrālo krāsu manikīrs derēs visiem dzīves gadījumiem.

nudelines-intensapro_1

Rudens-ziemas sezonā savu popularitāti nezaudēs viļņainie elementi, strīpas, atšķirīgu virsmu un faktūru kombinācija. Trendā ir matētas nagu lakas. Mirdzuma un spīduma cienītājiem dizaineri rekomendē pievienot gliteri ļoti dozēti: pārklāt nagu ar matētu nagu laku, vien nelielai naga daļai uzklājot spīdīgu laku.

Grims

Rudens grims atklāj visu vīna toņu paleti – modē bordo, plūmju un pat melnās lūpukrāsas. Platas uzacis un acis bez acu ēnām (tikai skropstu tuša). Sanāk askētisks tēls ar vieglu drāmas noti.

lips-intensapro_1

Sezonā rudens 2015, kā nekad aktuāli ir skaisti, akcentēti vaigu kauli. Dizaineri iesaka uzklāt vieglu vaigu sārtumu, kas pasvītro sejas un vaigu kaulu skaistumu.

 

skuli-intensaproAcu bultiņas arī nepārstāj būt aktuālas. Ogles melnā krāsa piešķirs jūsu tēlam šarmu, bet acis izskatīsies maģiskas. Varat izmantot ne tikai dažādus acu lainerus, bet arī krēmveida acu ēnas, ar kurām var ērti uzzīmēt acu bultiņas.

streli-intensaproInformācijas avots: https://intensa.pro

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s