Ko vajadzētu zināt par BB, CC un DD krēmiem

Pasauli pārņēmis īsts BB krēmu bums, kuriem nesen parādījušies “radinieki” – CC un DD krēmi.

Beauty Balm (skaistuma balzams) vai Blemish Balm (maskējošais balzams)ir jaunākās paaudzes kosmētikas superprodukts, kas apvieno ādas kopšanas funkcijas un dekoratīvās kosmētikas īpašības.

Visos BB krēmos ir iekļautas mitrinošas vielas, efektīvas pretnovecošanās līdzekļu formulas (daudzos arī ir aizsardzība pret UV starojumu). Pateicoties gaismu atstarojošiem pigmentiem, tie vienlaicīgi arī izlīdzina un izgaismo ādas toni, piešķirot sejai veselīgu mirdzumu. Lietojot ādas tipam un tonim piemērotu BB krēmu, vairs nav vajadzības pēc vairākiem kopšanas līdzekļiem. BB krēms ir ļoti noderīgs gan ikdienas, gan svētku meikapam, jo tas labi nomaskē sīkas ādas problēmas. Ja nu ar to nav pietiekami, tad tam pa virsu var uzklāt kompakto vai birstošo pūderi. Taču pati galvenā BB krēma priekšrocība – tas ir vieglas tekstūras, tāpēc atšķirībā no tonālā krēma, neastāj “maskas efektu”. Tas faktiski nav redzams, un dāmām gados nav jāuztraucas, ka tas izcels krunciņas.

CC jeb Color – Correcting Creme paredzēts tam, lai izlīdzinātu sejas toni. blog_simple-differences-you-need-to-know-now-about-face-cream

Tas noderēs sievietēm, kas vēlas izlīdzināt sejas ādas toni, noslēpt apsārtumus, kuperzozu ādu, piņņu rētas. Tāpat kā BB krēms, arī CC ir daudzfunkcionāls – pasargā ādu no saules, mitrina un kopj to. CC krēmi tirgū ienāca salīdzinoši nesen, tāpēc to toņu izvēle vēl ir diezgan ierobežota. Tāpēc veikalā rūpīgi jāizpēta, vai krēms saskan ar tavu ādas toni. Ideāli, ja pirms krēma iegādes palūgsi testerīti un vispirms to izmēģināsi.

Šogad tirgū parādījās pirmais (un pagaidām vienīgais) DD krēms, ko laidis klajā zīmols Julep. DD ir Dynamic Do-All krēms, kas „novērš pirmās novecošanas pazīmes, kā arī izlīdzina krunciņas, novērš nevienmērīgu ādas toni un aizsargā sejas jūtīgākās vietiņas”. Citiem vārdiem sakot, tas sola sevi apvienot visas labākās īpašības, taču diemžēl vēl nav pieejams Latvijā. Taču to var meklēt interneta veikalos (aptuvenā cena 38 ASV dolāri). Vienīgais mīnus – to nebūs iespēja pamēģināt, tātad nav garantijas, ka krēms būs piemērots tavai sejas ādai.

BB un CC krēmi pašlaik bauda milzu popularitāti, un tādus jau izlaiduši vai arī gatavojas laist klajā teju visi kosmētikas zīmoli. To, vai daudzfunkcionālie krēmi nākotnē spēs izkonkurēt ierastos tonālos krēmus, rādīs laiks. Taču viss liek domāt, ka varam gatavoties vēl dažiem dubulto burtu brīnumproduktiem.

Ievēro! Pērkot BB vai CC krēmu, nevar paļauties uz norādīto toni. Šie krēmi pēc uzklāšanas maina krāsu, tāpēc tie obligāti ir jāpamēģina!

Mary Cohr iesaka:

Рисунок1

 

Ingenious Cream

Mitrinoša ādas kopšana, kas piedāvā tūlītēju ādas toņa rezultātu. Malvas ekstrakts atjauno komfortu ādai.

Pigments atbrīvo mirdzošu krāsu pēc lietošanas un pielāgojas visiem ādas toņiem.

SPF15 aizsargā ādu no UVA un UVB stariem, kas izraisa ādas novecošanu un pigmentācijas traucējumus

 

 

 

Informācijas avots: http://www.kasjauns.lv/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s