Palīdzi atmosties ādai!

Ziemas aukstais, mitrais laiks un sausais klimats telpās atstāj sekas uz mūsu ādas. Tā parasti kļūst sausa un sāk lobīties, jo ādas šūnu atjaunošanās notiek lēnāk, svīšanas process norit ar mazāku intensitāti un pasliktinās asinsrite. Visu šo faktoru iedarbībā āda zaudē elastību, kļūst raupja, neveselīga un sausa.

Notīri ziemas pelēcību!
Obligāta ikdienas ādas kopšanas sastāvdaļa jebkurā gadalaikā ir ādas tīrīšana, lai atbrīvotos no netīrumiem, kas dienas laikā sakrājas uz ādas, kā arī attīrītu to no uzklātās kosmētikas un atmirušajiem ādas slānīšiem, kurus nomainījušas jaunas ādas šūnas.

Āda ir jāsagatavo saules stariem, lai nenāktos vilties par to, ka uz sejas iedegums nav vienmērīgs, vai pirmā pavasara saule to ir padarījusi pleķainu. 0ebd2d048c6fc89c84f5fa2d8eb8af21Labākā metode, lai no tā izvairītos, ir lietot augļskābes (AHA) saturošus produktus. Lietošanai mājas apstākļos iespējams iegādāties gan maskas, serumus, krēmus, koncentrētus un pīlingus ar AHA, kas ādai dod mirdzumu un perfektu gludumu, kā arī palīdz atbrīvoties no vecās ādas.

Attīrīt ādu, uzlabot tās apgādi ar asinīm un uzlabot sejas krāsu tu vari ar skrubju un masku palīdzību.

Uzmundrini ādu!

Viens no pamatprincipiem ir šāds: pavasarī un vasarā vajadzētu aizmirst par barojošo kosmētiku un pievērsties mitrinošajiem līdzekļiem, turklāt ādai patiks vieglāks krēms, lai ir sajūta, ka tā elpo, turklāt ādu ir nepieciešams mitrināt ne tikai no ārpuses ar kosmētikas palīdzību, bet arī no iekšpuses, dzerot pietiekami daudz šķidruma (1,5 – 2 litri ūdens dienā).

Ja āda ir zaudējusi mirdzumu, to var atveldzēt ar A un C vitamīnu saturošiem serumiem un krēmiem.

Pievērs uzmanību aizsargfaktora (SPF) klātbūtnei kosmētiskajos līdzekļos, jo jāatceras, ka pirmā pavasara saule ir visintensīvākā. SPF faktoram jābūt vismaz ar skaitli 15. Vari iegādāties kombinētos dienas krēmus, kuru sastāvā jau ir SPF.

Jutīgas ādas gadījumā (tas pats attiecas uz citiem ādas tipiem) ļoti būtiska ir rūpīga tērēšana, jo, piemēram, dekoratīvā kosmētika, gaisa piesārņojums un tabakas dūmi vēl vairāk palielina ādas jutīgumu. Lietderīgi ierobežot arī sejas mazgāšanu ar ūdeni. Vieglu krēmveida skrubi var lietot reizi divās nedēļās vai vēl retāk. No dienas krēmu klāsta vajadzētu izvēlēties bagātīgu, aizsargājošu, mitrinošu un keramīdus saturošu krēmu, nakts krūmam jābūt ar ādu nostiprinošu un nomierinošu ietekmi, tādas pašas prasības arī krūmam ādai ap acīm un kakla krūmam. Pāris reižu nedēļā ieteicams ādu uzmundrināt ar mitrinošām un nomierinošām krēmveida maskām.Cara Membuat Masker Madu untuk Jerawat

Atceries! Jutīgai ādai domāti izstrādājumi nedrīkst saturēt alkoholu, krāsvielas, aromatizatorus un konservantus; UV filtriem jābūt dermatoloģiski testētiem.

Uzspodrinies!

Lai dotos pretī pavasarim un starotu kopā ar to, ejot laukā no mājām uzklāj vieglu, gaismu atstarojošu tonālo krēmu, nedaudz gaišas lūpu krāsas vai lūpu spīduma un uz vaigu kauliem uzklāj nedaudz vaigu sārtuma ar spīdumu (vaigu sārtuma toni izvēlies nedaudz tumšāku par ādas toni) – šis ir pats vienkāršākais veids, kā noslēpt ziemas grēkus.

 

Mary Cohr iesaka:

 

Doux_Foliant_LysLILY ESSENCES MILD EXFOLIATOR

Maigs enzīmu pīlings visiem ādas tipiem ar baltās lillijas, papaijas, citrona ekstraktiem. Attīra ādu no atmirušajām šūnām. Padara ādu maigu, gludu, mirdzošu un izlīdzina ādas tekstūru.

 

 

 

 


 

HYDROSMOSE CELLULAR MOISTURISATION CREAM

Šūnu līmenī mitrinošs krēms visiem ādas tipiem ar olīvju ekstraktu un VIT E. Tiek atjaunota ādas elastība un tā tiek aizsargāta pret brīvajiem radikāļiem. Aquasmoseskomplekss nogādā ūdeni šūnu līmenī un mitrina šūnu membrānas. Āda tiek dziļi mitrināta, sausās krunciņas tiek piepildītas no iekšienes, elasticitāte uzlabojas – āda iegūst komforta sajūtu.

 


 

glampearlGLAM PEARL


Tūlītējs skaistuma fluīds. Jau pēc 1 lietošanas reizes, āda ir vairāk starojoša.
Kombinē 3 perlamutra pigmentus. Pēc lietošanas seja ir starojoša, noguruma pazīmes tiek izdzēstas, āda atgūst savu jauneklīgu mirdzumu.

 

 

 

 


 

Рисунок1

INGENIOUS CREAM

Mitrinoša ādas kopšana, kas piedāvā tūlītēju ādas toņa rezultātu.
Malvas ekstrakts atjauno komfortu ādai.
Pigments atbrīvo mirdzošu krāsu pēc lietošanas un pielāgojas visiem ādas toņiem.
SPF15 aizsargā ādu no UVA un UVB stariem, kas izraisa ādas novecošanu un pigmentācijas traucējumus.

 

 

 

 

 

Informācijas avots: http://skaistumsunmode.espati.lv/index/view/raksts/Palidzi-atmosties-adai/id/866/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s