Sejas ādas kopšana 40+

Laba sejas āda ir veselības, garastāvokļa un nereti par sociālā statusa rādītājiem. Lai ādai paildzinātu jauneklīgu izskatu, tā jākopj atbilstoši sievietes vecumam. Divdesmitgadnieces un nobriedušas sievietes ādas kopšanas ābece atšķiras.
Tuvojoties 40 gadiem, āda pakāpeniski kļūst sausāka, plānāka, tai sāk izzust zemādas tauku slānis, zūd tvirtums. Samazinās hialuronskābes līmenis dermā, mazinās kolagēna līmenis, parādās arvien vairāk virspusējās un mīmiskās krunciņas, poras kļūst redzamākas. Vērojama sejas kontūru deformācija.

Lai maksimāli paildzinātu ādas jaunavīgumu un aizkavētu novecošanās pazīmes uz sejas, kakla un dekoltē, Jābūt mazākai saskarei ar ūdeni, lai lieku reizi nesausinātu ādu. Reizi nedēļā jāveic sejas attīrīšanu ar pīlingu vai maigu skrubi. Ja āda joprojām ir taukaina šajā vecumā, ādas tīrīšanu ar skrubi vai pīlingu jāveic divas reizes nedēļā.

Jāizvēlas krēms vai fluīds, kas aizsargā ādu no brīvo radikāļu kaitīgās iedarbības, novērš jaunu krunciņu veidošanos, mitrina ādu. Liela loma ir krēmiem, kas aizsargā ādu no kaitīgajiem saules stariem, satur SPF un novērš pigmentācijas traucējumus. Ja ir hiperpigmentācija, izvēlies krēmus vai serumus un maskas, kas satur augļskābes, C vitamīnu, citrona, greifrūta un apelsīna ekstraktus.

Regulāri apmeklējot kosmētiķi vai kosmetologu, var aizkavēt un novērst tādas vecuma izraisītas ādas izmaiņas, kā dziļas nazolabiālās krokas (vertikālās krokas no deguna spārniem līdz mutes kaktiņam), dziļas grumbas pierē un pie acīm.

Mary Cohr iesaka:

WRINKLE SMOOTHING CREAM

Pretgrumbu krēms pirmajām krunciņām, piemērots visiem ādas tipiem. Sastāvā esošie dermostimulīni piepilda ādu ar barojošām vielām, uzlabo dabīgo saistaudu ražošanas procesu. Āda kļūst stingrāka un jauneklīgāka. Hydrosmose komplekss mitrina ādu šūnu līmenī un nodrošina optimālu mitruma līmeni ādā, VIT B5 pasargā ādu no ūdens zuduma. Grumbiņas tiek izlīdzinātas, āda atgūst jauneklīgu izskatu un tiek mitrināta.

Lietošana: uzklāt uz attīrītas sejas ādas rītā un vakarā, viegli iepliķējot.

Tilpums: 50 ml

 

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s