3 ēteriskās eļļas MARY COHR produktos

lavander5

Mary Cohr kosmētikas koncepcija ir balstīta uz dabīgas kosmētikas, inovatīvas laboratorijas un ekskluzīvu kosmētisko procedūru apvienojumu. Kosmētikas ražošanā Mary Cohr izmanto produktus no dabīgiem izejmateriāliem  – augu ēteriskās eļļas un ekstraktus. Ražotāji lielu akcentu liek uz to, ka kosmētiskie līdzekļi nestur ne parabēnus, ne krāsvielas, ne modificētus augu ekstraktus, ne ķīmiskos filtrus. Tikpat nozīmīgs ir produktu aromāts, kas Mary Cohr  ir viegls un dabīgs. Mary Cohr atlasa tikai labākos produktus no dabas, lai saglabātu sievietes skaistumu!

Viena no ļoti būtiskām sastāvdaļām Mary Cohr produktos, ir tieši ēteriskās eļļas – šoreiz vairāk tieši par tām! Mary Cohr produktos ir iekļautas 3 īpašas un ļoti efektīvas ēteriskās eļļas:

SALVIJAS ĒTERISKĀ EĻĻA (Salvia officinalls)

salvia

Salvijas ēteriskā eļļas galvenā spēja ir palīdzēt ādai efektīvi atjaunoties, padarot to ievērojami jauneklīgāku un skaistāku. Eļļā esošie antioksidanti palīdz cīnīties gan ar grumbiņām un krunciņām, gan arī ar pigmenta plankumiem uz ādas. Salvijas eļļa darbojas arī kā lielisks ādas tonizētājs. Piemērota gan nobriedušai, gan jaunai ādai. Piemīt arī antibakteriālas īpašības, tādēļ ieteicama arī problemātiskas ādas kopšanai, palīdz normalizēt ādas taukainību, cīnīties ar izsitumiem.

Starp citu – salvijas ēteriskās eļļas aromāts ir ieteicams arī, lai uzlabotu garastāvokli – tas tonizē un uzmundrina ķermeni un garu, liek paskatīties uz dzīvi ar prieku un neļauj zaudēt optimismu! 🙂

LAVANDAS ĒTERISKĀ EĻĻA (Lavendula officinalls)

lavander

Lavanda ir pazīstama ar savu relaksējošo aromātu. Un – tieši tā Mary Cohr produktos darbojas lavandas ēteriskā eļļa – tā relaksē, atbrīvo no ikdienas spriedzes, ļauj atslābināties un justies vienkārši labi. Tā palīdz ādu attīrīt, darbojas detoksicējoši. Arī tonizē ādu. Piemērota gan jaunas, gan nobriedušas ādas kopšanai, uzlabos tās stāvokli gan vienā, gan otrā gadījumā.

Interesanti, ka lavandas ēteriskā eļļa ir lielisks palīgs, ja gadījies ādu apdedzināt saulē, kā arī – pret insektu kodumiem.

ROZMARĪNA ĒTERISKĀ EĻĻA (Rosmarinus officinalls)

Rosemary herb flowering in spring

Rozmarīna ēteriskās eļļas galvenais trumpis ir spēja ādu gan atjaunot, gan padarīt stingrāku, tvirtāku, elastīgāku. Tā tiek izmantota gan ķermeņa kopšanas, gan sejas ādas kopšanas produktos. Rozmarīnam piemīt izteikts anti-age efekts – tas spēj palīdzēt samazināt krunciņas un grumbiņas, atjaunot veselīgu ādas toni. Papildus – šī ēteriskā eļļa palīdz ādai attīrīties, tādēļ to izmanto arī tādām ādas problēmām, kā, piemēram, akne.

Rozmarīna smarža nomierina, remdē sāpēs, palīdz tikt galā ar nemieru un uztraukumu, palīdz sakārtot domas. Un vēl – tā lieliski stiprinot arī organisma imunitāti kopumā! 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s