JAUNUMS – Intradermal Cellulite izlīdzinošs anti-celulīta serums!

Mary Cohr Intradermal Cellulite – izlīdzinošs anti-celulīta serums ar dziļu un ilgstošu iedarbību!

Tuvojoties gada siltajai sezonai, vairumam sieviešu aktuāls kļūst jautājums – kā tikt vaļā no tik kaitinošajiem nelīdzenumiem problēmzonās jeb – celulīta? Pētījumi ir nepielūdzami – 90% sieviešu ir celulīts dažādās tā pakāpēs. Un viņām visām nepieciešams risinājums!

Piekritīsi – pret-celulīta līdzekļu ir daudz, taču ļoti bieži tie nesniedz gaidīto efektu. Kādēļ? Jo celulīts atrodas dziļi hipodermas slānī un vairums līdzekļu, lai cik efektīvi būtu pēc sastāva, tam vienkārši netiek klāt! Tieši tādēļ, lai sekmīgi spētu iedarboties uz celulītu, ir nepieciešams DZIĻAS IEDARBĪBAS produkts. Un tieši tāds ir Mary Cohr jaunums – Intradermal Cellulite – izlīdzinošs anti-celulīta serums ar dziļu un ilgstošu iedarbību!

Intradermal Cellulite  izlīdzinošais anti-celulīta serums spēj iekļūt dziļākajos ādas slāņos, nokļūt līdz tauku šūnām un aktīvi iedarboties uz tām. Rezultāts – samazinās celulīta radītie vizuālie defekti un ķermeņa apjoms problēmzonās, tiek kavēts celulīta atjaunošanās process, āda kļūst gludāka un tonizēta!

Intradermal Cellulite sastāvā ietilpst:

  • Lipolizīns samazina celulīta izteiksmi pārvēršot ātri-uzkrājošus adiopcītus taukus dedzinošos. Palielinās lipīdu sadalīšanās adipocītos.
  • Celulīzijs palīdz novērst celulīta atkārtoto veidošanos, ierobežojot tauku un cukuru daudzumu kas iekļūst adipocītos. Tādā veidā tas inhibē lipoģenēzi un stimulē lipolīzi. Šī aktīva sastāvdaļa palīdz novērst celulīta veidošanos, apturot jaunu adipocītu transformāciju nobriedušajos adipocītos. Izlīdzina un tonizē ādu.
  • Sarkanā vīna ekstrakts uzlabo ādas kvalitāti, veicinot drenāžu. Samazinās spiediens uz vaskulāriem audiem, toksīni tiek izvadīti un āda izskatās gludāka.
  • Krelastīns tonizē ādu, stimulējot kolagēna un elastīna sintēzi ādā!

Pārdošanā no 2017. gada februāra, 125ml, 54,45€

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s