Mary Cohr RUDENS sezonas aktuālāko produktu TOP 6!

Ir pienācis rudens un arī ziema vairs nav aiz kalniem. Un tas, protams, nozīmē tikai vienu – mainās arī mūsu ikdienas sejas ādas kopšanas rituāls! No viegli vasarīgajiem produktiem, pārejam uz ko dziļāk mitrinošu, barojošu, aizsargājošu. Lai āda justos un izskatītos labi arī šajā sezonā, kad apkārtējās vides nelabvēlīgā ietekme ir jo sevišķi jūtama! Piedāvājam Mary Cohr rudens aktualitāšu TOP6!

MULTISENSITIVE CREAM – jutīgas ādas īpašniecēm, kurām rudens un ziemas sezona nāk kopā ar ādas jutības saasināšanos!

Sejas krēms, kas palīdz ādai pasargāt sevi no kairinātājiem, samazina jutīgo reakciju, palīdz nostiprināt un atjaunot ādas dabīgās aizsargspējas. Āda tiek nomierināta, regulēta, kļūst mazāk jutīga. Krēmam ir patīkama, gluda tekstūra. Vairāk par šo un citiem Mary Cohr produktiem jutīgai ādai uzzini te – Jutīgai ādai

HYDROSMOSE CELLULAR MOISTURISATION CREAM – ādai, kas pēc vasaras sezonas kļuvusi sausāka un alkst pēc papildus mitrināšanas!

Šūnu līmenī mitrinošs krēms visiem ādas tipiem ar olīvju ekstraktu un vitamīnu E. Tiek atjaunota ādas elastība, tā tiek aizsargāta pret brīvajiem radikāļiem. Aquasmoses komplekss nogādā ūdeni šūnu līmenī un mitrina šūnu membrānas. Āda tiek dziļi mitrināta, sausās krunciņas tiek piepildītas no iekšienes, elasticitāte uzlabojas – āda iegūst komforta sajūtu. Vairāk par šo un citiem Mary Cohr mitrinošajiem produktiem uzzini te – Mitrinošā līnija

HYDROSMOSE CELLULAR MOISTURISATION SERUM – ādai, kas pēc vasaras sezonas kļuvusi sausāka un alkst pēc papildus mitrināšanas!

Šūnu līmenī mitrinošs serums dehidrētai ādai. Āda kļūst mirdzošāka, elastīgāka un krunciņas izlīdzinātas. Aquasmoses komplekss nogādā ūdeni šūnu līmenī un mitrina šūnu membrānas. Vairāk par šo un citiem Mary Cohr mitrinošajiem produktiem uzzini te – Mitrinošā līnija

PURE DEFENSE MULTI-PROTECTION CREAM SPF 15 – universāls sejas krēms, kas aizsargās, mitrinās, pabaros un kārtīgi palutinās ādu!

Tas aizsargās ādu gan no UV starojuma, gan citiem ārējās vides kaitīgajiem faktoriem, papildus arī bagātīgi mitrinot un atjaunojot. Rezultāts – svaigāka, starojošāka sejas āda, izlīdzināts, vienmērīgs tās tonis, atjaunota komforta sajūta. Vairāk par Mary Cohr Pure Defense uzzini te – JAUNUMS! Pure Defense multi-aizsargājošs sejas krēms ar SPF 15!

INGENIOUS CREAM – mirdzošam un nepārspējami skaistam ādas izskatam arī rudenī un ziemā!

Ādas izskatu tūlītēji uzlabojošs līdzeklis, kas mitrinās un aizsargās sejas ādu. Satur krāsas pigmentus, kas uzklāti uz ādas, atbrīvo mirdzošu krāsu, izlīdzinot ādas toni un padarot to svaigāku, jauneklīgāku un vienmērīgāku. Satur SPF 15, kas aizsargās ādu no UVA un UVB stariem, tāpat arī malvas ekstrakts mitrinās un nomierinās ādu. Rezultāts – skaista, mirdzoša sejas āda ar vienmērīgu un ļoti dabisku toni! Vairāk par Mary Cohr Ingenious Cream uzzini te – Produkti ādas mirdzumam

PĪLINGU SEZONA – atkal tīrai, gludai un mirdzošai ādai!

Rudens un ziemas periods tradicionāli ik gadu ir arī īstais laiks dziļai ādas attīrīšanai, pīlingiem! Mary Cohr produktu klāstā pieejami gan mājas apstākļos lietojami pīlingi un skrubji sejai, piemēram, RADIANCE GENTLE SCRUB un LILY ESSENCES MILD EXFOLIATOR (par tiem vairāk uzzini te – Ādas attīrošie līdzekļi), gan tādi, kas ir dziļas un spēcīgas iedarbības, ko veic meistari skaistumkopšanas salonos, kur strādā ar Mary Cohr kosmētiku!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s