Kā iegūt SKAISTAS krūtis – kopšanas knifi mājas apstākļiem!

Skaistas, tvirtas un sievišķīgas krūtis vēlas ikkatra daiļā dzimuma pārstāve. Un, ja jaunībā tās tādas visbiežāk arī ir, tad gadiem ejot, krūšu āda sāk novecot, krūtis zaudē savu apjomu, tvirtumu. To, protams, ietekmē arī bērniņa gaidīšanas un zīdīšanas laiks, tāpat – krasas svara svārstības un citi faktori. Kā atgūt krūšu skaisto un jaunavīgo izskatu? Par to šoreiz! 

Āda krūšu zonā. Āda krūšu zonā ir ļoti maiga un plāna. Patiesībā – daudz maigāka un rūpes prasošāka kā sejas āda! Turklāt – tā ir pakļauta arī lielai slodzei, sevišķi, ja sieviete ir kuplu krūšu īpašniece. Kosmetologi saka, ka krūšu āda ir pelnījusi 100% ikdienas uzmanību, tāpat kā sejas, kakla un dekoltē āda. Jā, var pat teikt, ka mūsdienīgai sievietei sejas āda beidzas… zem krūtīm!

Ikdienas kopšana – pats svarīgākais! Lai krūšu āda pēc iespējas ilgāk saglabātos, gluda, maiga, elastīga un tvirta, tai nepieciešama ikdienas kopšana, tieši tāpat kā sejas, kakla un dekoltē ādai. Pamatsoļi ir attīrīšana, tonizēšana un mitrināšana. Šim nolūkam izvēloties vai nu speciāli krūšu zonai paredzētus līdzekļus, vai – lietojot tos pašus, ko sejas ādai! Pāris reizes nedēļā arī krūtis priecāsies par dziļāku ādas attīrīšanu ar skrubi vai pīlingu (tikai – te jāuzmanās, jo pīlings var būt par spēcīgu ādai krūšu galos, tā ir jāpasargā!). Tāpat krūtīm patiks kontrastduša vismaz 2x nedēļā un, protams, fiziskās aktivitātes – īpaši vingrojumi, kas stiprina krūšu muskuļus. Protams, arī veselīgs un sabalansēts uzturs un pietiekama šķidruma uzņemšana ir būtiska.

Citas lietas. Vienmēr raugies, lai krūšturis, ko valkā ikdienā ir tavam krūšu izmēram atbilstošs! Pārāk liels vai mazs krūšturis atstāj negatīvu ietekmi arī uz krūšu ādas izskatu. Ļoti būtiski ir valkāt speciālo sporta krūšturi, nodarbojoties ar fiziskajām aktivitātēm, jo sevišķi – kuplu krūšu īpašniecēm.

Mary Cohr Mirific Bust – krūtis dabiski palielinošs un nostiprinošs krēms

Krēma pamatā ir unikāla ultra-efektīvu aktīvu sastāvdaļu atlase. Densi + komplekss palielina apjomu krūtīm uzlabojot/vairojot taukaudus, kas tiešā veidā atbild par krūšu apjomu un formu! Crelastine tonizē krūtis, stimulējot atbalsta šķiedru sintēzi.

Lietošana: noskalot krūtis ar ļoti siltu ūdeni (ideāla ir krēma lietošana pēc siltas dušas vai vannas), nosusināt, uzklāt krēmu, maigi, bet rūpīgi iemasējot to krūšu ādā.

Tilpums: 50ml, cena: 52.03 Eur

Šomēnes īpašs piedāvājums – Mary Cohr Miricif Bust par labu cenu – 41.62€ (parasti 52.03€)!

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s