TOP 3 ķermeņa kopšanas produkti RUDENIM un ZIEMAI!

Rudens un ziema ir laiks, kad mūsu āda prasa īpašu kopšanu. Jā, arī ķermeņa āda. Tai nepieciešama papildus mitrināšana, barošana un aizsardzība. Kā arī – šis ir īstais brīdis, lai uzsāktu ādas tvirtuma kūres, lietojot labus pret-celulīta līdzekļus, jo tu taču vēlies nākamā gada pavasari un vasaru sagaidīt vēl labākā izskatā, vai ne? Piedāvājam Mary Cohr ķermeņa kopšanas TOP3, kas jo sevišķi aktuāli šobrīd! 

HYDROSMOSE BODY CARE

Nomierinošs ķermeņa krēms, intensīvi un ilgstoši mitrinošs. Neitralizē dehidratāciju ar Aquasmoses. Kompensē uzturvielu trūkumu ādā ar Liposkin un Šī sviestu. Aquasmoses transportē ekskluzīvu Mary Cohr Hydrosmose® kompleksu, ar izcilām mitrinošām īpašībām. Liposkin, botāniskais sviests, kas iegūts no palmu augļu eļļas, baro ādu. Šī sviests, bagāts ar ēteriskajām taukskābēm, mīkstina ādu.

Lietošana: uzklāt uz ķermeņa rītā un vakarā, īpašu uzmanību pievēršot ķermeņa sausajām vietām, iemasēt ādā.

Tilpums: 200ml, cena: 42.88 Eur

INTENSE SKIN SOFTENING MILK

Intensīvi kopjošs ķermeņa pieniņš ar alvejas koncentrātu, kas aizkavē ūdens zudumu un padara ādu maigu. Hydrosmose komplekss nodrošina pietiekamu mitruma līmeni visas dienas garumā. Āda kļūst zīdaini maiga, gluda un skaista!

Lietošana: uzklāt uz ķermeņa, īpašu uzmanību pievēršot ķermeņa sausajām vietām, iemasēt ādā.

Tilpums: 200 ml, cena: 38.72 Eur

MULTI-CELLULITE CONTOURING CREAM

Pretcelulīta krēms ar 12 aktīvajām sastāvdaļām, kas cīnās pret jebkura veida celulītu. Aktīvo sastāvdaļu sinerģija paātrina toksīnu izvadi. Koenzīms A – šķeļ tauku šūnu molekulas, sarkano aļģu molekulas izvada no ķermeņa šķidrumu, ķiršu kauliņu ekstrakts, lotusa ekstrakts – mazina smago kāju efektu. Ķermeņa aprises mazinās, viduklis kļūst tievāks, celulīts izlīdzinās, āda kļūst maigāka un stingrāka.

Lietošana: uzklāt uz problēmzonām no rīta un vakarā. Iemasēt ādā, kamēr tas pilnībā uzsūcas, pievēršot īpašu uzmanību problēmzonām.

Tilpums: 150 ml, cena: 61.37 Eur

Vairāk par Mary Cohr ķermeņa kopšanas produktiem uzzini TE

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s