PAR MUMS

Daudzus gadus mēs ticējām progresam kosmētikas jomā, kas balstīta uz ķīmijas industrijas attīstību, katru gadu tika radītas arvien jaunas ķīmiskas vielas, kurām vajadzēja uzlabot mūsu izskatu. Sekas šim progresam mēs sajūtam tikai tagad…

Balstoties uz savu pieredzi par ādu farmaceits Jean-Daniel Mondin radīja Mary Cohr kosmētiku ar augu ekstraktiem, kas nesatur sintētiskos konservantus un ģenētiski modificētus organismus.

Koncepcija

Mary Cohr koncepcijas ir balstīta uz dabīgas kosmētikas, inovatīvas laboratorijas un ekskluzīvu kosmētisko procedūru apvienojuma. Kosmētikas ražošanā Mary Cohr izmanto produktus no dabīgiem izejmateriāliem  – augu ēteriskās eļļas un ekstraktus. Ražotāji lielu akcentu liek uz to, ka kosmētiskie līdzekļi nestur ne parabēnus, ne krāsvielas, ne modificētus augu ekstraktus, ne ķīmskos filtrus. Tikpat nozīmīgs ir produktu aromāts, kas Mary Cohr  ir viegls un dabīgs.

Mary Cohr atlasa tikai labākos produktus no dabas, lai saglabātu sievietes skaistumu!

Mary Cohr pētījumu laboratorijā nodrošināts viss process – no pirmo igredientu sajaukšanas līdz produkta  nogādāšanai pie klienta. Firma lepojas ar savu balto zāli, kurā ražošanas process notiek bezmikrobu vidē, personīgo kosmētisko produktu testēšanas aparatūru, kā arī patentētu loģistikas sistēmu. Mary Cohr kosmētiku klients saņem tieši no Francijas!

Tehnoloģijas

Mary Cohr  ir izstrādājusi daudzas patentētas inovatīvas formulas (hidrogeli, sauļošanās kosmētika ar minerālu filtriem, kosmētika bez parabēniem, šūnu dzīvības koncentrāts u.c.), kā arī ekskluzīvas sejas un ķermeņa kosmētiskās procedūras ar kosmētisko aparatūru (CATIO VITAL un TECHNI SPA) un patentētu vaksācijas metodi (EPIL CONFORT un STICK’ HAIR).

Mary Cohr skaistuma speciālisti palīdzēs atrast piemērotu procedūru ikvienam no Jums!

MC_stends_gat1

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s