ANTI-AGE LĪNIJA 40+

AGE SIGNES REVERSE ANTI-AGEING IMMUNITY CREAM

Sejas krēms kas apbrīnojami efektīvi cīnās ar ādas novecošanās izpausmēm, iedarbojoties uz tās IMUNITĀTI! Jā, tas ir sejas krēms, kas spēj stiprināt un uzlabot ādas imunitāti, līdz ar to padarot ādu spēcīgāku. Spēcīgāka āda ir veselīgāka un pati daudz labāk spēj stāties pretim un atvairīt novecošanās radītās izmaiņas. Sastāvā Celulārais dzīvības koncentrāts, Vecuma imūnais celulārais komplekss un C vitamīns. Krēmam piemīt patīkama, uz ādas kūstoša tekstūra un maigs, ziedu aromāts! Rezultāts ir atjaunota, daudz jauneklīgāka āda. Par teju 50% samazinās krunciņu dziļums un redzamība, par vairāk kā 60% uzlabojas ādas stingrība, tvirtums. Manāmi tiek samazināti pigmenta plankumi, sejas āda iegūst neatkārtojami veselīgu un skaistu mirdzumu!

Lietošana: uzklāt uz attīrītas sejas ādas rītos un/vai vakaros.

Tilpums: 50 ml

Cena: 188,47 EUR

_________________________________________________

NEW YOUTH CREAM

Krēms nobriedušai ādai ar šūnu atjaunojošu kompleksu  „Cellular Life”, kas veicina šūnu atjaunošanos un jaunu šūnu veidošanos. Tā sastāvā ir 20 aminoskābes, 10 vitamīni, 19 bioloģiski aktīvās sastāvdaļas un 7 minerālsāļi.  Pakāpeniski grumbiņas samazinās, āda atgūst jauneklīgu izskatu un mirdzošu ādas toni.

Lietošana: uzklāt uz attīrītas sejas ādas rītos un/vai vakaros, viegli iepliķējot. Labākam rezultātam, 30 sek.  pirms krēma lietošanas, uzklāt atbilstošu essenču krēmu.

Tilpums: 50 ml

Cena: 103.26 Eur

_________________________________________________
ENRICHED NEW YOUTH Krēms sausai, nobriedušai ādai ar šūnu atjaunojošu kompleksu „Cellular Life”, kas veicina šūnu atjaunošanos un jaunu šūnu veidošanos. Tā sastāvā ir 20 aminoskābes, 10 vitamīni, 19 bioloģiski aktīvās sastāvdaļas un 7 minerālsāļi. Sastāvā esošā Omega6 baro ādu un aizpilda sausās ādas grumbiņas. Pakāpeniski grumbiņas samazinās, āda atgūst jauneklīgu izskatu un mirdzošu ādas toni.

ENRICHED NEW YOUTH

Krēms sausai, nobriedušai ādai ar šūnu atjaunojošu kompleksu  „Cellular Life”, kas veicina šūnu atjaunošanos un jaunu šūnu veidošanos. Tā sastāvā ir 20 aminoskābes, 10 vitamīni, 19 bioloģiski aktīvās sastāvdaļas un 7 minerālsāļi.  Sastāvā esošā Omega6 baro ādu un aizpilda sausās ādas grumbiņas. Pakāpeniski grumbiņas samazinās, āda atgūst jauneklīgu izskatu un mirdzošu ādas toni.

Lietošana: uzklāt uz attīrītas sejas ādas rītos un/vai vakaros, viegli iepliķējot. Labākam rezultātam, 30 sek.  pirms krēma lietošanas, uzklāt atbilstošu essenču krēmu.

Tilpums: 50 ml

Cena: 108,93 EUR

 

_________________________________________________

NEW YOUTH SERUM

Serums nobriedušai ādai ar šūnu atjaunojošu kompleksu „Cellular Life”, kas veicina šūnu atjaunošanos un jaunu šūnu veidošanos. Tā sastāvā ir 20 aminoskābes, 10 vitamīni, 19 bioloģiski aktīvās sastāvdaļas un 7 minerālsāļi. Nostiprina epidermu, izlīdzina ādu un padara to elastīgāku. Āda kļūst tvirtāka, gludāka un acīmredzami jauneklīgāka.

Lietošana: uzklāt uz attīrītas sejas no rīta un vakarā.

Tilpums: 30ml

Cena: 82,64 EUR

 

_________________________________________________

NEW YOUTH MASK

Maska nobriedušai ādai, kas izlīdzina grumbiņas un ādas līnijas. Tā sastāvā esošā hialuronskābe piepilda grumbiņas, bet Hydrosmose komplekss izlīdzina dziļās līnijas, atjaunojot mitruma līmeni ādā. “Cellular Life” jeb “jeb šūnu dzīvības koncentrāts stimulē šūnu darbību, veidojot jaunākas ādas izskatu, kas tiek panākts ar šūnu reģenerāciju, palielināšanos un ilgstspēju. Šūnu dzīvības koncentrāts sastāv no dārgmetālu elementiem, kas ir būtiski šūnu dzīvei: 20 aminoskābes, 10 vitamīni, 19 bioloģiskie aģenti un 7 minerālsāļi. 10 minūtēs āda tiek izlīdzināta, seja kļūst enerģijas pilna, ādas tonis kļūst mirdzošāks un āda izskatās manāmi jaunāka.

Lietošana: Uzklāt biezā slānī uz sejas un kakla. Ļaut iedarboties 10 min. Noņemt ar mitru sūklīti. Lietot 2-3 reizes nedēļā.

Tilpums: 50 ml

Cena: 44,36 EUR

_________________________________________________

AGE SIGNES REPAIR

Intensīvi atjaunojošs augstas koncentrācijas serums ar 60 aktīvajām sastāvdaļām, kas cīnās pret ādas novecošanos, atjauno ādu un padara to jauneklīgāku. Āda tiek nostiprināta, grumbiņas izlīdzināts. Sastāvā esošā hialuronskābe mitrina ādu un piepilda sausās grumbiņas, izlīdzinot sejas ādu un padarot to gludāku un manāmi jauneklīgāku.

Lietošana: ar maigām masāžas kustībām uzklāt vakarā uz attīrītas sejas un kakla ādas.

Tilpums: 25 ml

Cena: 155,54 EUR

 

________________________________________________

AGE SIGNES CORRECTOR Krunku korektors, kurš piepilda dziļās krunciņas, izlīdzina epidermu, nostiprina un atbalsta ādas pamatslāni. Dermo bumbiņas izlīdzina dziļās krunkas un piepilda tās ar hialuronskābi. Dinalift komplekss nodrošina tūlītēju liftinga efektu. AGE SIGNES CORRECTOR

Krunku korektors, kurš piepilda dziļās krunciņas, izlīdzina epidermu, nostiprina un atbalsta ādas pamatslāni. Dermo bumbiņas izlīdzina dziļās krunkas un piepilda tās ar hialuronskābi. Dinalift komplekss nodrošina tūlītēju  liftinga efektu.

Lietošana: pirms lietošanas stingri piespiediet pogu korektora augšgalā, turiet dermo bumbas aplikatoru uz leju un rullējiet tās pāri vietām, kur tas nepieciešams.

Tilpums: 6 ml

Cena: 64,01 EUR

 

 

_________________________________________________

NEW YOUTH EYE CONTOUR CREAM

Krēms acu kontūrām ar šūnu atjaunojošu kompleksu „Cellular Life”.  Izlīdzina acu kontūras, mazina „vārnu kājiņas”, samazina pietūkumu un tumšos lokus. Krēma sastāvā esošais šūnu atjaunojošais komplekss „Cellular Life” palīdz ādai atgūt dabisko spēju pašatjaunoties. Piemērots pat sevišķi jūtīgām acīm.

Lietošana: uzzklāt uz attīrītas ādas ap acīm no rīta un/vai vakarā. Iemasēt ar kustībām no iekšpuses uz ārpusi.

Tilpums: 15 ml

Cena: 51,65 EUR

 

_________________________________________________

NEW YOUTH LIP CARE

Balzāms lūpu kopšanai ar šūnu atjaunojošu kompleksu „Cellular Life”. Atjauno lūpu gļotādu, tās kļūst gludākas, pilnīgākas. Sastāvā esošais VIT E neitralizē brīvos radikāļus. Lūpas kļūst mīkstas, gludas un izskatās jaunākas.

Lietošana: uzklāt uz lūpām un lūpu kontūrām, kad nepieciešams. Var lietot vienu pašu, vai zem lūpu krāsas, lai padarītu to noturīgāku.

Tilpums: 15 ml

Cena: 41,52 EUR

 

_________________________________________________

 

NEW YOUTH NECK & DECOLLETE CARE

Kakla un dekoltē krēms ar šūnu atjaunojošu kompleksu „Cellular life”un liftinga iedarbību. Minimizē dekoltē pigmentācijas plankumus un nostiprina kakla ādu.

Lietošana: uzklāt uz kakla un dekoltē zonas no rīta un vakarā, viegli iepliķējot.

Tilpums: 30 ml

Cena: 64,34 EUR

 

_________________________________________________

DOUBLE YOUTH MULTI-CELLULAIRES CREAM

Šī krēma uzdevums ir šūnu atjaunošana VISOS ādas līmeņos. Tas izlīdzina ādu, atjauno elastību, stingrumu, atgriež starojumu un aizsargā. Mary Cohr Double Youth Multi-Cellular Cream cīnās ar ārējām ādas novecošanās pazīmēm, vienlaikus stiprina ādu no iekšpuses, neļaujot tai novecot mūsu straujās ikdienas, stresa rezultātā. Rezultāts – tvirtāka un gludāka āda, redzams grumbu samazinājums, vienmērīgāks tonis, atjaunots starojums!

Lietošana: uzklāt uz kakla un dekoltē zonas no rīta un vakarā, viegli iepliķējot.

Tilpums: 50 ml

Cena: 149,31 EUR

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s