JUTĪGAI ĀDAI

 

PURE DEFENSE MULTI-PROTECTION CREAM SPF 15

Mary Cohr Pure Defense ir multi-aizsargājošs sejas krēms ar SPF 15, kas pasargās ādu no ārējās vides negatīvās ietekmes, darbojoties kā “vairogs” pret ārējo agresiju. Tas sniedz gan aizsardzību pret apkārtējās vides piesārņojumu, gan UV starojumu. Āda tiks aizsargāta šūnu līmenī, pateicoties vitamīniem C un E, kā arī Detoxiline, kas aizsargās šūnas no toksīniem. Epidermālajā līmenī šis krēms iedarbosies ar saviem mitrinošajiem ingredientiem un Epaline, kas aizsargās ādu no kairinājuma un novērsīs to, ja tas radies. Vairāk par Mary Cohr Pure Defense uzzini te – JAUNUMS! Pure Defense multi-aizsargājošs sejas krēms ar SPF 15!

Lietošana – uzklājiet uz tīras ādas katru rītu!

Tilpums: 50ml

Cena: 60,24 EUR

_________________________________________________

INSTANT ANTI-REDNESS CREAM

Instant Anti-Redness Cream (tūlītējais krēms pret apsārtumu). Šim krēmam ir inovatīva tekstūra, kura tiek veidota no pigmentiem, kuri paši adaptējas pie ādas toņa. Šis produkts piedāvā ādas kopšanu un koriģējošu efektu ādai ar īslaicīgu vai permanentu apsārtumu. Palīdz ādas mikrocirkulācijai.

Koriģē apsārtumu uzklāšanas laikā, pateicoties  zaļai formulai, kas neitralizē sarkano toni, tajā laikā zeltains pigments adaptējas ādas tonim padarot to vienmērīgāk.

Lietošana: Uzklāt tieši uz apsārtumu un maigi iemasēt ādā, kamēr tas pielāgosies ādas tonim.

Tilpums: 15 ml

Cena: 27,67 EUR

 

_________________________________________________

MULTISENSITIVE CREAM

Šis krēms ir bagāts ar naturālām aktīvam vielām, kuras palīdz samazināt jutīgas ādas reakcijas un aizsargā epidermu no ārējiem  faktoriem, lai āda nostiprinātu savu dabisko aizsargspēju.

MultiSensitive Cream sastāv no divām aktīvam vielām, kas strādā sinerģiski: ActiCalm Complex un Phytoprotectol. Pateicoties šīm nomierinošam vielām āda kļūst vairāk regulēta un nomierināta, kļūstot mazāk jutīga. Šis krēms arī palīdz atjaunot ādas barjera funkciju, kas paliek jutīga, kad kļūst vāja.Gluda un krēmveidīga tekstūra atgriež komfortu visā dienas garumā.

Lietošana:Uzklāt uz sejas no rīta un vakara. Rekomendēts lietot sezonu maiņas laikā.

Tilpums: 50 ml

Cena: 56,18 EUR

_________________________________________________

 

MULTISENSITIVE SERUM

Šis serums ir ar padziļinātu iedarbību, kura mērķis ir samazināt delikātas ādas jutīgumu, regulējot tās simptomus.Tas palīdz atjaunot ādas naturālu aizsardzības mehānismu, samazinot jutīgumu un paceļot ādas tolerances līmeni. Svaiga un viegla tekstūra strauji tiek absorbēta, kas ļauj uzreiz uzklāt  krēmu.

Lietošana: no rīta un vakara zem parasta krēma. Izmantot uz hroniski jutīgas ādas vai kā intensīvu palīdzību īslaicīgam jutīgumam.

Tilpums: 30 ml

Cena: 55,35 EUR

 

 

_________________________________________________

MULTISENSITIVE MASK

Maiga nomierinoša maska jutīgai ādai ar atsvaidzinošu efektu, ar spēcīgiem  ingredientiem, kas atjauno ādas veselīgu  un svaigāku izskatu.

MultiSensitive Mask piedāvā divkāršo iedarbību: viņa nekavējoties samazina jutīgas ādas pazīmes. Strada tieši ādas iekšienē, lai to nomierinātu.Labākam komfortam taukskābes, kuras ietver Basijas sviestu, baro un mierina pat īpaši delikātu ādu.

Lietošana: Uzklāt vidējo slāni produkta uz sejas un acu kontūrām tik bieži, cik ir nepieciešams. Atstāt uz 10 minūtēm un pēc tam noņemt ar mitru dvieli.

Tilpums: 50 ml

Cena: 28,24 EUR

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s