PIRMAJĀM ĀDAS NOVECOŠANĀS PAZĪMĒM

EXPERT FACE SCULPTOR

Jaunais serums-krēms slaidina apaļīgas sejas formas, skulpturē sejas kontūras. Tiek aktivizēta lieko tauciņu (sejas ādā – uz vaigiem, zoda, kakla) sadalīšanās funkcija, veicināta ūdens aiztures samazināšanās. Sejas vaibsti tiek nostiprināti, atjaunoti. Papildus – āda tiek kopta un mitrināta, lai justos nevainojami. Dienu no dienas seja tiek skulpturēta, kontūras izskatās slaidākas, manāmi piepaceltas. Vairāk uzzini TE

Lietošana: uzklāt katru rītu un vakaru uz sejas problēmzonām, iestrādā ar augšupvērstām kustībām.

Tilpums: 90ml

Cena: 72,63 EUR

_________________________________________________
WRINCLE SMOOTHING CREAM Pretgrumbu krēms pirmajām krunciņām, piemērots visiem ādas tipiem. Sastāvā esošie dermostimulīni piepilda ādu ar barojošām vielām, uzlabo dabīgo saistaudu ražošanas procesu. Āda kļūst stingrāka un jauneklīgāka. Hydrosmose komplekss mitrina ādu šūnu līmenī, VIT B5 pasargā ādu no ūdens zuduma. Krunkas tiek izlīdzinātas, āda atgūst jauneklīgu izskatu un tiek mitrināta.

WRINKLE SMOOTHING CREAM

Pretgrumbu krēms pirmajām krunciņām, piemērots visiem ādas tipiem. Sastāvā esošie dermostimulīni piepilda ādu ar barojošām vielām, uzlabo dabīgo saistaudu ražošanas procesu. Āda kļūst stingrāka un jauneklīgāka. Hydrosmose komplekss mitrina ādu šūnu līmenī, VIT B5 pasargā ādu no ūdens zuduma. Krunkas tiek izlīdzinātas, āda atgūst jauneklīgu izskatu un tiek mitrināta.

Lietošana: uzklāt uz attīrītas sejas ādas rītā un vakarā, viegli iepliķējot.

Tilpums: 50 ml

Cena: 48,75 EUR

_________________________________________________

NOURISHING FIRMING CREAM Barojošs, notiprinošs krēms sausai, devitalizētai ādai, kas atjauno ādas stingrību un tonusu. Sastāvā esošais Šī (shea) sviets baro un atjauno ādas maigumu, dermostimulīni uzlabo saistaudu dabīgo vairošanos, Inductine Lift komplekss stimulē kolagēna un elastāna audu sintēzi. Āda kļūst stingrāka un izlīdzināta, sejas tonis kļūst mirdzošāks, noguruma pēdas samazinās.

NOURISHING FIRMING CREAM

Barojošs, notiprinošs krēms sausai, devitalizētai ādai, kas atjauno ādas stingrību un tonusu. Sastāvā esošais Šī (shea) sviets baro un atjauno ādas maigumu, dermostimulīni uzlabo saistaudu dabīgo vairošanos, Inductine Lift komplekss stimulē kolagēna un elastāna audu sintēzi. Āda kļūst stingrāka un izlīdzināta, sejas tonis kļūst mirdzošāks, noguruma pēdas samazinās.

Lietošana: uzklāt uz attīrītas sejas ādas rītā un vakarā, viegli iepliķējot.

Tilpums: 50 ml

Cena: 70,11 EUR

 

_________________________________________________
VITAL-LIFT CREAM Nostiprinošs pretgrumbu krēms nokarenai un blāvai ādai. Dermostimulīnu atjaunojošais komplekss uzlabo saistaudu dabīgo vairošanās procesu, lai atjaunotu ādas stingrību un tonusu. Nodrošina ādu ar liftinga efektu. VIT C aizsargā ādu no brīvajiem radikāļiem. Āda kļūst mirdzoša, mitrināta, nostiprināta un grumbiņas tiek izlīdzinātas.

VITAL-LIFT CREAM

Nostiprinošs pretgrumbu krēms nokarenai un blāvai ādai. Dermostimulīnu atjaunojošais komplekss uzlabo saistaudu dabīgo vairošanās procesu, lai atjaunotu ādas stingrību un tonusu. Nodrošina ādu ar liftinga efektu. VIT C aizsargā ādu no brīvajiem radikāļiem. Āda kļūst mirdzoša, mitrināta, nostiprināta un grumbiņas tiek izlīdzinātas.

Lietošana: uzklāt uz attīrītas sejas ādas rītā un vakarā, viegli iepliķējot.

Tilpums: 50 ml

Cena: 65,55 EUR

_________________________________________________

FIRMING LIFTING SERUM

Nostiprinošs liftinga serums, kas izlīdzina ādu, uzlabo ādas tonusu un elasticitāti. Sastāvā esošais Dinalift komplekss izlīdzina vaibstu līnijas un nogludina krunciņas. Lietot kā intensīvu viena mēneša līdzekli pie pirmām novecošanās pazīmēm vai noguruma pēdām. Hydrosmose komplekss mitrina ādu, bet dermostimulīni nodrošina šūnu atjaunošanu, stimulēšanu un reģenerāciju.

Lietošana: uzklāt uz attīrītas sejas no rīta un vakarā zem ikdienas kopšanas krēma.

Tilpums: 30ml

Cena: 59,62 EUR

 

_________________________________________________

ICE LIFT MASK

Pretgrumbu maska ar augļskābēm un liftinga efektu. Krunciņas tiek izlīdzinātas, sejas āda atgūst mirdzumu un tā tiek nostiprināta. Densilift komplekss aktivizē šūnu atjaunošanos un veidošanos. Āda izskatās atpūtusies, noguruma pēdas mazinātas.

Lietošana: uzklāt uz attīrītas sejas ādas biezā slānī, ļaut iedarboties 3-10 min. Noņemt ar mitru sūkli vai vates plāksnīti. Ieteicams lietos 2-3 reizes nedēļā vai pēc nepieciešamības.

Tilpums: 50 ml

Cena: 35,64 EUR

 

_________________________________________________

AGE FIRMING CREAM

Nostiprinošs krēms ar ANTI-AGE iedarbību.

Noslīdējusi āda, elastības zudums, tonusa trūkums un nogurums ir visbiežāk sastopamās skaistuma problēmas sievietēm.
Lai atjaunotu harmoniskus sejas vaibstus un vienlaicīgi cīnītos ar ādas noslīdēšanu un tvirtuma zudumu, Mary Cohr piedāvā inovatīvu nostiprinošu krēmu, kas nodrošina duālu efektu dermas un epidermas līmenī.

Lietošana: uzklāt uz attīrītas sejas no rīta un vakarā.

Tilpums: 50ml

Cena: 95,42 EUR

 

_________________________________________________

FIRST YOUTH

Mary Cohr ir izstrādājis inovatīvu sejas krēmu First Youth ar trīskāršu atjaunojošu iedarbību, kas palīdzēs atjaunot jauneklīgu izskatu sejā, efektīvi iedarbojoties pret visām pāragras novecošanās pazīmēm- grumbas un smalkās līnijas, dehidrēta un blāva āda.
Trīs fāzes redzami jauneklīga izskata ādai- izlīdzinoša, mitrinoša un tonizējoša pretnovecošanās iedarbība. Glikonskābes delta-laktons izlīdzina ādas raupjās vietas un atjauno mirdzumu, noņemot atmirušās ādas šūnas. Dižskābarža pumpuru ekstrakts un vitamīns E izlīdzina grumbas un smalkās līnijas, pastiprinot epidermas tīklojumu, pateicoties tā aktivitātei, aizsargā šūnas. Rožūdens un Hydrosmose Complex mazina grumbas un smalkās līnijas, intensīvi mitrinot ādu ilgtermiņā.

Lietošana: uzklāt uz attīrītas sejas no rīta un vakarā .

Tilpums: 50ml

Cena: 57,25 EUR

_________________________________________________

FIRMING LIFTING MASK

Maska ar liftinga efektu.
Ātri tonizē un piedod ādai maskas efektu. Aktīvās vielas stimulē ādu,  šķiedras un hialuronskābes sintēzi, C vitamīns atjauno dabisko spīdumu. Tikai 10 minūtēs āda kļūst pamanāmi elastīga, sejas līnijas tiek pievilktas un grumbiņas sagurušās ādas dēļ samazinās.

️Atjaunojošs krēms stimulē reģenerācijas procesus, dod bojātajām šūnām dzīvības enerģiju, padara sejas kontūru saspringtu, bet tās krāsa kļūst – svaiga, mirdzoša.

Lietošana: uzklāt uz attīrītas sejas .

Tilpums: 4 gab. x 26 ml

Cena: 40,24 EUR

_________________________________________________

NEW YOUTH HAND CARE

Roku krēms ar šūnu atjaunojošu kompleksu „Cellular Life”, kas atjauno šūnas un aizsargā pret aukstumu un vēju. Darbojas arī pret pigmentācijas plankumiem. Rokas kļūst maigas un pigmentācijas plankumi izzūd. Rokas izskatās jauneklīgākas.

Lietošana: uzklāt uz roku ādas, iemasējot to.

Tilpums: 75ml

Cena: 18,76 EUR

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s